SKU: 58BFL2114/12
Producator: Philips
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
175.90 Lei x 24 rate
Descriere
TV signage Philips 58” B-Line, 4K UHD, Chromecast built-in, Google PlayStore, DVB-C/T/T2 Tuner, HDMI, Scheduler, Auto on/off, Crestr onConnected Certified v2, Neets/Extron compatible, CMND Create &Control
SKU: 58BFL2114/12 Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
Native aspect ratio
16:9
Ethernet LAN
Yes
HDMI version
2.0
USB 2.0 ports quantity
2
Display technology
LED
Display brightness
350 cd/m²
RMS rated power
20 W
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Power supply type
Internal
Contrast ratio (typical)
5000:1
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
76 kWh
Common interface Plus (CI+)
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
Audio decoders
Dolby Digital
Panel mounting interface
300 x 200 mm
Digital signal format system
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Operating system installed
Android 9.0
Display width
1302 mm
Display depth
86 mm
Display height
760 mm
Display weight
15.1 kg
Height (without stand)
760 mm
Weight (without stand)
15.1 kg
Tuner type
Analog
Native refresh rate
50 Hz
Diagonala
58"
HD type
4K Ultra HD
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Wi-Fi standards
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Harmonized System (HS) code
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Country of origin
China
On/off switch
Package height
185 mm
LED indicators
Power
AC input voltage
220 – 240 V
Power consumption (standby)
0.3 W
Display diagonal
147.3 cm (58)
Display diagonal (metric)
146 cm
Analog signal format system
PAL
Power consumption (typical)
77 W
Video formats supported
AVC, H.264, HEVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, WMV9
Audio formats supported
AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO
Package width
864 mm
Package weight
21.5 kg
Package depth
1365 mm