TV signage SAMSUNG LH85BEFHLGUXEN
Producator:
Samsung
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
În stoc
in stoc
Descriere
Specificații
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Ethernet LAN | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Display technology | LED |
| RMS rated power | 20 W |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Screen shape | Flat |
| Operating system installed | Tizen |
| Sound mirroring | Yes |
| Web browser | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Smart modes | Filmmaker |
| Common interface (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Teletext function | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Purpose | Universal |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| TV tuner integrated | Yes |
| Operating hours (hours/days) | 16/7 |
| Product design | Digital signage flat panel |
| Tuner type | Analog |
| Bezel type | 3 Bezel-less |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Stand type | Legs stand |
| Eco sensor | Yes |
| Diagonala | 85" |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 165 kWh |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Package type | Box |
| AC input voltage | 220 – 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Display diagonal (metric) | 107.9 cm |
| Display diagonal | 2.16 m (85) |
| Package depth | 171 mm |
| Package weight | 40.7 kg |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Package width | 2075 mm |
| USB port lock | Yes |
| Digital signal format system | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HD |
| Number of OSD languages | 29 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 268 kWh |
| Width (with stand) | 1889.9 mm |
| Depth (with stand) | 77 mm |
| Height (with stand) | 1083.5 mm |
| Weight (with stand) | 28.7 kg |
| Package height | 1200 mm |