SKU: FWD-85XR70
Producator: Sony
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
840.15 Lei x 24 rate
Descriere
TV signage Sony XR70, 85″, 4K. Conectivitate: Tuner TV. Garantie 3 ani + advanced exchange program
SKU: FWD-85XR70 Categorie:
16:9
LED backlight
High Dynamic Range (HDR) technology
Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Introduction year
2024
Display technology
LCD
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
HDCP
Supported graphics resolutions
3840 x 2160
Screen shape
Flat
Web browser
Energy efficiency class (SDR)
C
Energy efficiency class (HDR)
F
Depth (without stand)
57 mm
On/Off timer
RMS rated power
40 W
Smart TV
HDCP version
2.3
Panel mounting interface
400 x 400 mm
Number of speakers
4
Digital audio optical out
Apple AirPlay 2 support
Auto volume leveller
Audio output channels
2.0 channels
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Parental control
Consumer Electronics Control (CEC)
BRAVIA Sync
24p support
Browsing
Motion interpolation technology
XR Motion Clarity
Native refresh rate
120 Hz
Bluetooth profiles
A2DP, AVRCP, HID, HOGP, SPP
1000 pages
Calman Ready
USB recording
LED backlighting type
Mini LED
Number of tuners
3 tuner(s)
Supported TV bands
UHF, VHF
Operating system version
12
Audio decoders
DTS Digital Surround, DTS Express, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Audio
Backlight dimming technology
Local Dimming
Picture processing technology
Sony Dynamic Contrast Enhancer, Sony Live Colour
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
83 kWh
E-manual
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
135 kWh
Width (with stand)
1891 mm
Depth (with stand)
474 mm
Height (with stand)
1111 mm
Weight (with stand)
50.7 kg
Width (without stand)
1891 mm
Height (without stand)
1087 mm
Weight (without stand)
48.6 kg
Stand width
156.6 cm
Diagonala
85"
Bluetooth version
5.3
Wi-Fi standards
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Remote control included
3840 x 2160 pixels
Cables included
AC, USB
Package depth
226 mm
AC input frequency
50 Hz
AC input voltage
220 – 240 V
Power consumption (standby)
0.5 W
Display diagonal
2.16 m (85)
Analog signal format system
PAL BG, SECAM D/K
Display diagonal (metric)
215 cm
Power consumption (typical)
395 W
Package width
2006 mm
Package height
1233 mm