SKU: FWD-75XR70
Credit module tbi bank 3.4.1
664.38 Lei x 24 rate
Descriere
TV signage Sony XR70, 75″, 4K. Conectivitate: Tuner TV. Garantie 3 ani + advanced exchange program
SKU: FWD-75XR70 Categorie:
16:9
LED backlight
High Dynamic Range (HDR) technology
Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Introduction year
2024
Display technology
LCD
Energy efficiency class (SDR)
D
Web browser
Energy efficiency class (HDR)
F
Depth (without stand)
57 mm
On/Off timer
RMS rated power
40 W
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
124 kWh
Panel mounting interface
300 x 300 mm
Digital signal format system
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Audio output channels
2.0 channels
Native refresh rate
120 Hz
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
79 kWh
Bluetooth profiles
A2DP, AVRCP, HID, HOGP, SPP
LED backlighting type
Mini LED
Supported TV bands
UHF, VHF
Audio decoders
DTS Digital Surround, DTS Express, DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Audio
Backlight dimming technology
Local Dimming
Picture processing technology
Sony Dynamic Contrast Enhancer, Sony Live Colour
Height (without stand)
960 mm
E-manual
Depth (with stand)
405 mm
Stand width
144.2 cm
Width (with stand)
1668 mm
Height (with stand)
984 mm
Weight (with stand)
40.1 kg
Width (without stand)
1668 mm
Weight (without stand)
38.3 kg
Diagonala
75"
Wi-Fi standards
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
Package depth
180 mm
AC input frequency
50 Hz
AC input voltage
220 – 240 V
Power consumption (standby)
0.5 W
Display diagonal
190.5 cm (75)
Display diagonal (metric)
189 cm
Analog signal format system
PAL BG, SECAM D/K
Package width
1788 mm
Power consumption (typical)
360 W
Package height
1114 mm