SKU: FWD-65XR80
Credit module tbi bank 3.4.1
684.44 Lei x 24 rate
Descriere
TV signage Sony XR80, 65″, 4K. Conectivitate: Tuner TV. Garantie 3 ani + advanced exchange program
SKU: FWD-65XR80 Categorie:
Display technology
OLED
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
110 kWh
Panel mounting interface
300 x 300 mm
RMS rated power
50 W
Depth (with stand)
248 mm
Energy efficiency class (SDR)
E
Energy efficiency class (HDR)
G
Audio output channels
2.1 channels
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Number of speakers
5
Native refresh rate
120 Hz
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG)
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
83 kWh
E-manual
Digital signal format system
DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Supported TV bands
VHF, UHF
Picture processing technology
Sony Dynamic Contrast Enhancer, Sony Live Colour, Sony XR Contrast Booster
Depth (without stand)
37 mm
Audio decoders
DTS-HD HR, DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Audio, DTS Digital Surround, DTS Express
Bluetooth profiles
SPP, A2DP, HID, HOGP, AVRCP
Width (with stand)
1442 mm
Height (with stand)
855 mm
Weight (with stand)
23.2 kg
Width (without stand)
1442 mm
Height (without stand)
829 mm
Weight (without stand)
22.3 kg
Stand width
124.4 cm
Diagonala
65"
Display diagonal
165.1 cm (65)
Display diagonal (metric)
164 cm
Package depth
184 mm
AC input frequency
50 Hz
AC input voltage
220 – 240 V
Power consumption (standby)
0.5 W
Wi-Fi standards
802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Analog signal format system
SECAM D/K, PAL BG
Power consumption (typical)
460 W
Package width
1568 mm
Package height
951 mm