Oversea UPS Hikvision DS-UPS600; capacitate UPS: 600 VA / 360
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
456,99 lei
În stoc
Descriere
Oversea UPS Hikvision DS-UPS600; capacitate UPS: 600 VA / 360 W, input voltage range: 85 VAC to 150 VAC, frecventa input: 50/60 Hz self- adaptive, tip plug: Type B (NEMA 5-15), output voltage range: 110 VAC to 125 VAC, frecventa output: 50/60 Hz ± 0.5 Hz self-adaptive, tip outlet: Type B (NEMA 5-15), numar outlet: outlet baterie: 4, bypass:2, tip baterie: 12 V/7 Ah, lead-acid battery, dimensiuni: 274 mm × 95 mm × 139 mm, greutate: 4.2kg.
Specificații
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Greutate | 4.20 kg |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| Battery-Capacity | 7 Ah |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate putere UPS | 360W |
| Form factor | Compact |
| Port USB | Nu |
| Capacitate Rack: | None |
| Ecran LCD | Da |
| Output power capacity | 0.6 kVA |
| Output power | 360 W |
| Power protection features | Battery discharge, Overcharge, Overload |
| Input operation voltage (min) | 140 V |
| Input operation voltage (max) | 290 V |
| Audible alarm modes | Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Output frequency | 50 Hz |
| Protectie supratensiune | Da |
| Montare in rack | Nu |
| Waveform | Pulse width modulation (PWM) |
| Output operation voltage (min) | 210 V |
| Output operation voltage (max) | 235 V |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Battery voltage | 12 V |
| LED indicators | Yes |
| Width | 95 mm |
| Weight | 4.2 kg |
| Operating relative humidity (H-H) | 30 – 90% |
| Height | 139 mm |
| Depth | 27.4 mm |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 50 °C |
| Battery recharge time | 1.6 h |
| Protectie supraincarcare | Da |
| Tip | Offline |
| Protectie la descarcare | Da |
| Numar baterii | 1 |
| Incarcare | 360 W |
| Baterie | Lead-acid |
| Putere | 600 VA |
| Tensiune de alimentare | 140 VAC – 290 VAC, 50/60Hz |
| Display | LED indicator |
| Capacitate baterie | 7 Ah |
| Timp incarcare | 4-6 ore la 90% capacitate |
| Timp de transfer | 10 ms |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Da, integrat |
| Dimensiuni | 274 × 95 × 139 mm |
| Conectori iesire | 4 x Outlet baterie2 x bypass |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.