SKU: DHI-LDH55-LAI400L
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
170.43 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage Dahua, 55″, 500nit, Android 11, 4GB+32GB
SKU: DHI-LDH55-LAI400L Categorie:
Specificații
Wi-Fi
No
USB-Port
Yes
Power consumption (off)
0.4 W
Native aspect ratio
16:9
Number of built-in speakers
2
Storage relative humidity (H-H)
10 – 90%
Card reader integrated
Yes
Internal memory
4 GB
LED backlight
Display brightness
500 cd/m²
Ethernet LAN
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
HDMI ports quantity
1
HDMI version
2.1
Processor cores
4
Display technology
LCD
Internal storage capacity
32 GB
Operating system installed
Android 11
RMS rated power
20 W
DVI port
No
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Power supply type
Internal
Display number of colours
1.07 billion colours
Panel mounting interface
200 x 200 mm
Energy efficiency class (SDR)
G
Response time
8 ms
Sustainability certificates
ErP
USB ports quantity
2
Native refresh rate
60 Hz
Placement supported
Indoor
VESA mounting
DisplayPorts quantity
0
Purpose
Universal
Orientation
Horizontal/Vertical
Processor architecture
ARM Cortex-A55
Product design
Digital signage flat panel
Diagonala
55"
Luminozitate
500nit
Nu
Number of speaker outputs
1
Haze
N/A
Processor frequency
1.92 GHz
Display width
1243.7 mm
Display depth
79.3 mm
Display height
728.7 mm
Display weight
11.7 kg
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Compatible memory cards
MicroSD (TransFlash)
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display diagonal
139.7 cm (55)
Compliance certificates
CE
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Power consumption (standby)
0.4 W
Package weight
16.9 kg
Audio formats supported
WAV, WMA
Package depth
117 mm
Power consumption (max)
160 W
Power consumption (typical)
95 W
Video formats supported
AVI, H.264, H.265, MKV, MOV, MP4, WMV
Package width
1320 mm
Package height
805 mm