SKU: LH32EMDIBGBXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
235.78 Lei x 24 rate
Descriere
SKU: LH32EMDIBGBXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
USB connector type
USB Type-C
Panel mounting interface
200 x 200 mm
Bezel width (bottom)
1.39 cm
USB ports quantity
2
Purpose
Commercial
Placement supported
Indoor
VESA mounting
Product design
Digital signage flat panel
Diagonala
32"
Luminozitate
300nit
Functionare
24/7
OS
Alt OS
MediaPlayer
Da
Operating hours (hours/days)
24/7
Bezel width (side)
1.39 cm
Bezel width (top)
Flash memory
8000 MB
Haze
N/A
Bezel colour
Gray White
Display width
725.1 mm
Display depth
17.9 mm
Display height
420.5 mm
Display weight
2.4 kg
Battery-Capacity
4.6 Ah
BLUETOOTH
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Product colour
White
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Display diagonal
80 cm (31.5)
Mobile operating systems supported
Android, iOS
On/off switch
Package height
57 mm
Package weight
4.4 kg
Package width
890 mm
Package depth
482 mm