SKU: LH75OHAEBGBXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
2608.67 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG OH75A HighBrightness OUTDOOR, 75″, 3500nit, 24/7, UHD, 14ms, contrast static 1200:1, mătuire 1%, Tizen 5.0, MagicINFO S7, stocare 8GB. Polarized Sun Glasses Viewable in any direction, HD Base T for Long Distance Installalling, Lamp Error D etection, Auto Brightness Control with Ambient Brightness Sensor, temperature sensor, auto source switching & recovery, Kensington Lock. Conectivitate: No BT/WiFi, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 1xUSB, 1xHDBaseT, 1xLAN, 1xRS232C, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out, LAN out. IP56, Sticla protectie IK-10 Level, Anti Graffiti, Infrared Reduce, rama 59.8mm even, dimensiuni 1774.8×1053.4x130mm, greutate 134kg. Garantie 3 ani
SKU: LH75OHAEBGBXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
No
USB-Port
Yes
USB ports quantity
1
Internal memory
8 GB
Ethernet LAN
Yes
HDMI version
2.0
Contrast ratio (typical)
1200:1
Colour gamut
72%
DVI port
No
HDCP
Aspect ratio
16:9
Haze rate
25%
Display number of colours
1.07 billion colours
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
DisplayPort version
1.2
VESA mounting
PC Audio in
Horizontal scan range
30 – 135 kHz
Stand included
Panel type
ADS
HDMI ports quantity
2
DisplayPorts quantity
1
DisplayPorts in
Power consumption (sleep)
0.5 W
Product design
Digital signage flat panel
RS-232C
Diagonala
75"
Luminozitate
3500nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 5
MediaPlayer
Nu
Operating hours (hours/days)
24/7
PC Audio out
Display brightness
3500 cd/m²
Pixel frequency (max)
77 MHz
Bezel colour
Black
Pixel Pitch
429.6 x 429.6 mm
Active display area (W x H)
927.94 x 1649.66 mm
Vertical scan range
30 – 75 Hz
Glass thickness
5 mm
Glass film
SR Film
Response time
14 s
Infrared data port
HDBaseT input ports
0
HDBaseT output ports
Power output
3G Dongle
Bezel width (bottom)
5.98 cm
Display width
1774.8 mm
Display depth
130 mm
Display height
1053.4 mm
Display weight
134 kg
Audio input
N
Audio output
Y
RS-232 output ports
Video out
HD type
4K Ultra HD
Product colour
Black
Cables included
AC
Remote control included
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Harmonized System (HS) code
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Operating temperature (T-T)
-30 – 50 °C
BLUETOOTH
AC input voltage
100 – 240 V
Display diagonal
190.5 cm (75)
Package depth
367 mm
Depth
130 mm
Wall mountable
Housing material
Aluminium, Metal
Power consumption (typical)
1200 W
Width
1774.8 mm
Height
1053.4 mm
Package width
1932 mm
Package height
1251 mm