SKU: LH24QBCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
263.02 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QB24C, 24″, 250nit, 16/7, FHD, 14ms, contrast static 1000:1, mătuire 25%, Tizen 7.0, MagicINFO, stocare 8GB. Temperature sensor, auto source switching & recovery, Button Lock, Hot key option, Plug&Play. Conectivitate: WiFi, BT, 1xHDMI1.4, HDCP2.2, 1xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio In Stereo Mini Jack, Audio Out Stereo Mini Jack. boxe 5W, rama 9.4mm L/R 17.9mm T/B, culoare negru, dimensiuni 547.9×334.4×31.8mm, VESA 100×100, greutate 3kg, consum max 38.5W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH24QBCEBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
USB ports quantity
1
Display brightness
250 cd/m²
RGB colour space
NTSC
Ethernet LAN
HDMI ports quantity
1
Contrast ratio (typical)
1000:1
HDMI version
1.4
Colour gamut
72%
Display technology
LED
DVI port
No
Pixel Pitch
0.2745 x 0.2745 mm
HDCP
Haze rate
25%
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Screen shape
Flat
Operating system installed
Tizen
Response time
14 ms
Panel type
ADS
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
DisplayPorts quantity
0
HDMI input ports quantity
RJ-45 input ports
Purpose
Universal
Audio (L/R) in
Remote (IR) input
RS-232 input ports
Computer system
Operating hours (hours/days)
16/7
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Diagonala
24"
Luminozitate
250nit
Functionare
16/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Nu
Haze
≥25%
Operating system version
7.0
Flash memory
8000 MB
Audio out (mini jack)
Bezel width (bottom)
1.79 cm
Bezel width (top)
1.79 cm
Horizontal scan range
56 – 84.5 kHz
Bezel width (side)
9.4 mm
Bezel colour
Black
Display width
547.9 mm
Display depth
31.8 mm
Display height
334.4 mm
Display weight
3 kg
Package volume
4100 cm³
BLUETOOTH
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Display diagonal
61 cm (24)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Certification
Class B
AC input voltage
100 – 240 V
Package depth
122 mm
Package height
419 mm
Package width
620 mm
Power consumption (typical)
38.5 W