SKU: LH43QHCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
181.03 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QH43C, 43″, 700nit, 24/7, UHD, E-LED, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 44%, Tizen 4.0, MagicINFO S6, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 8GB. Temperature sensor, Video Wall Daisy Chain, auto source switching & recovery, Button Lock, Hot key option, Plug &Play. Conectivitate: 1xDVI-D, 1xDP1.2, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio In Stereo Mini Jack, HDMI2.0(Loop-out), Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 9.2mm T/L/R 11.2mm B, dimensiuni 967.5×557.7×48.3mm, VESA 200×200, greutate 10kg, consum max 96W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH43QHCEBGCXEN Categorie:
Yes
Native aspect ratio
16:9
Colour gamut
72%
Panel type
VA
Haze rate
25%
Contrast ratio (typical)
4000:1
Panel mounting interface
200 x 200 mm
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Flat
DisplayPort version
1.2
Operating system installed
Tizen
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
84 kWh
Pixel Pitch
0.245 x 0.245 mm
Display brightness
700 cd/m²
Flash memory
16000 MB
Universal
DisplayPorts in
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Diagonala
43"
Luminozitate
700nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 4
MediaPlayer
Nu
Haze
≥25%
Operating hours (hours/days)
24/7
Bezel colour
Charcoal Black
Operating system version
7.0
Display depth
28.5 mm
Display width
969.5 mm
Display height
557.8 mm
Display weight
9.3 kg
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
AC input voltage
100 – 240 V
Package depth
126 mm
Package width
1093 mm
Package height
667 mm
Power consumption (typical)
132 W