SKU: LH32QMCEPGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
124.56 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QM32C, 32″, 400nit, 24/7, FHD, E-LED, 8ms, contrast static 5000:1, mătuire 2%, Tizen 7.0, MagicINFO S6, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 8GB. Temperature sensor, auto source switching & recovery, Button Lock, Hot key option, Plug&Play. Conectivitate: 1xDP1.2, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio In Stereo Mini Jack, no video out/ no loop-out, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 8.8mm even, dimensiuni 725.1×419.6×34.6mm, VESA 200×200, greutate 5.7kg, consum max 72W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH32QMCEPGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
LED backlight
Panel type
IPS
RGB colour space
NTSC
Ethernet LAN
HDMI version
1.4
Display brightness
400 cd/m²
Contrast ratio (typical)
1200:1
Display technology
LCD
DVI port
No
HDCP
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Response time
8 ms
Screen shape
Flat
Operating system installed
Tizen
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
2
Placement supported
Indoor
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
Pixel Pitch
0.36375 x 0.36375 mm
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Haze rate
1%
DisplayPorts quantity
0
RJ-45 input ports
1
Mounting-Type
Wall
Remote (IR) input
RS-232 input ports
Computer system
HDMI input ports quantity
3
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Diagonala
32"
Luminozitate
400nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Da
Operating hours (hours/days)
24/7
Bezel colour
Charcoal Black
Operating system version
7.0
Display depth
28.5 mm
Bezel width (bottom)
1.15 cm
Bezel width (side)
1.15 cm
Bezel width (top)
Flash memory
8000 MB
RS-232 output ports
Audio out (mini jack)
Pixel frequency (max)
148.5 MHz
Display width
727.3 mm
Display height
421.9 mm
Display weight
5.2 kg
Optional features
STN-L3200C
BLUETOOTH
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display diagonal
81.3 cm (32)
Certification
Class B 60950-1, 62368-1
AC input voltage
100 – 240 V
Package weight
6.9 kg
Power consumption (typical)
55 W
Package width
817 mm
Package depth
119 mm
Package height
507 mm