SKU: LH105QPD5BGXEN
Producator: Samsung
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
1459.74 Lei x 24 rate
Descriere
SKU: LH105QPD5BGXEN Categorie:
Specificații
Display port
1
Wi-Fi
Da
HDMI
3
Culoare
Negru
Touchscreen
Nu
USB-Port
Yes
Recomandat pentru
Digital Signage
DisplayPort version
1.4
Internal memory
16 GB
Display brightness
500 cd/m²
Ethernet LAN
Yes
HDMI version
2.1
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Contrast ratio (typical)
4000:1
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Native aspect ratio
21:9
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Response time
6 ms
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
Placement supported
Indoor
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
VESA mounting
DisplayPorts quantity
1
Luminozitate
500nit
Operating hours (hours/days)
24/7
Diagonala
105"
Functionare
24/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Nu
Operating system installed
Tizen 7.0
Panel mounting interface
1000 x 400 mm
Haze
N/A
Display depth
48.1 mm
Pixel Pitch
0.1595 x 0.4785 mm
Display width
2484.3 mm
Display height
1068 mm
Display weight
55.6 kg
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Power consumption (standby)
0.5 W
Package depth
275 mm
AC input frequency
50/60 Hz
HD type
5K Ultra HD
Display resolution
5120 x 2160 pixels
Package weight
7.81 kg
Display diagonal
2.67 m (105)
Power consumption (typical)
550 W
Package width
2668 mm
Package height
1190 mm
Rezolutie
5120 x 2160 pixeli
Putere consumata stand-by
≤ 0.5 W
Stand inclus
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala
178/178 grade
RJ45
Tip
Commercial/Business Display
Tehnologie
VA
Suprafata
Anti-Glare
Diagonala (inch)
105 inch
Diagonala (cm)
266.7 cm
Aspect imagine
21:9
Dimensiune punct
0.1595 x 0.4785 mm
Timp de raspuns
6 ms
Intensitate luminoasa
500 cd/mp
Contrast tipic
Contrast dinamic
Mega
Rata de refresh orizontala
30 – 81 kHz
Rata de refresh verticala
48 – 75 Hz
Internet TV
Da
Sistem operare
Tizen 8.0
Stocare
16 GB Flash
USB
2 x USB-A1 x USB-C
RS232
2 (intrare/iesire)
Alte conexiuni
BluetoothIR in
Recomandare timp utilizare
Standard VESA
1000 x 400 mm
Dimensiune rama
14.8 mm
Dimensiune fara suport
2484.3 x 1068.0 x 48.1 mm
Greutate fara suport
55.6 kg
Umiditate suportata
10 – 80%, fara condensare
Temperatura de operare
0℃ – 40℃
Alimentare
AC100-240V 50/60Hz
Putere Consumata
550 W