SKU: FW-98BZ30L
Producator: Sony
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
1762.68 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage Sony BZ30L, 98″, 440nit, 24/7, UHD, panel VA, D-LED, 15.9ms, contrast static 6000:1, contrast dinamic 300000:1, mătuire 2%, Android 10, stocare 16GB. Miracast, Chromecast built-in, AirPlay, Apple HomeKit, Google Play Store. Conectivitate: WiFi (2.4GHz, 5GHz), BT 4.2, 1xComposit, 4xHDMI, HDCP2.3, 2xUSB, 1xLAN, 1xRS232C, Light sensor, 1xAudio In, 1xAudio Out, 1xHeadphone Out. Landscape & Portrait, boxe 2x10W, culoare negru. Garantie 3 ani
SKU: FW-98BZ30L Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Native aspect ratio
16:9
LED backlight
Ethernet LAN
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Number of built-in speakers
4
Display technology
LED
Wi-Fi Direct
Internal storage capacity
32 GB
Operating system installed
Android
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Power supply type
Internal
Screen shape
Flat
Energy efficiency class (HDR)
F
RMS rated power
40 W
HDCP version
2.3
USB ports quantity
2
HDMI ports quantity
4
Contrast ratio (typical)
5000:1
Stand included
No
Automatic brightness control
Audio (L/R) in
1
Audio (L/R) out
1
Purpose
Commercial
Placement supported
Indoor
Response time
6.5 ms
Haze rate
2%
VESA mounting
Energy efficiency class (SDR)
E
Energy efficiency scale
A to G
DisplayPorts quantity
0
Orientation
Horizontal/Vertical
Multicast support
Panel mounting interface
600 x 400 mm
Product design
Digital signage flat panel
Diagonala
98"
Luminozitate
440nit
Functionare
24/7
OS
Android 10
MediaPlayer
Da
Composite video in
Apple AirPlay support
Operating hours (hours/days)
24/7
Display brightness
440 cd/m²
LED backlighting type
Full-Array
Contrast ratio (dynamic)
Motion interpolation technology
XR Motion Clarity
Global-IPTV support
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
154 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
165 kWh
Google applications
Google Chromecast
Display width
2199 mm
Display depth
85 mm
Display height
1255 mm
Display weight
67.2 kg
Native refresh rate
100 Hz
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Product colour
Black
Touchscreen
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Power consumption (standby)
0.5 W
Package depth
283 mm
Display diagonal
2.49 m (98)
Display diagonal (metric)
248 cm
Image formats supported
JPEG, MJPEG
Package width
2330 mm
Package height
1394 mm
Video formats supported
3GPP, ASF, AVC, HEVC, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG2-PS, MPEG2-TS, VC-1, WEBM
Audio formats supported
ASF, FLAC, LPCM, MP3, WAV, WMA
Power consumption (typical)
328 W