SKU: FW-65BZ35L
Producator: Sony
Credit module tbi bank 3.4.1
348.75 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage Sony BZ35L, 65″, 550nit, 24/7, UHD, panel IPS, D-LED, 8ms, contrast static 1200:1, contrast dinamic 400000:1, mătuire 1%, Android 10, stocare 32GB. Miracast, Chromecast built-in, AirPlay, Apple HomeKit, Google Play Store. Conectivitate: WiFi (2.4GHz, 5GHz), BT 4.2, 1xComposit, 4xHDMI, HDCP2.3, 2xUSB, 1xLAN, 1xRS232C, Light sensor, 1xAudio In, 1xAudio Out, 1xHeadphone Out. Landscape & Portrait, boxe 2x10W, culoare negru, dimensiuni 146.2×84.2×7.1 cmmm, VESA 300×300, greutate 21.2kg, consum tipic 218W. Garantie 3 ani
SKU: FW-65BZ35L Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Native aspect ratio
16:9
Number of built-in speakers
2
LED backlight
Panel type
IPS
Ethernet LAN
RGB colour space
DCI-P3
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Contrast ratio (typical)
1200:1
Wi-Fi Direct
Display technology
LCD
Internal storage capacity
32 GB
Operating system installed
Android
RMS rated power
20 W
Weight (with stand)
22.1 kg
Anti-glare screen
No
Display brightness
550 cd/m²
DVI port
No
HDCP
Power supply type
Internal
Response time
8 ms
HDCP version
2.3
USB ports quantity
2
HDMI ports quantity
4
Stand included
Automatic brightness control
Audio (L/R) in
1
Audio (L/R) out
1
Placement supported
Indoor
Panel mounting interface
300 x 300 mm
VESA mounting
Energy efficiency class (SDR)
E
Energy efficiency scale
A to G
Haze rate
1%
Energy efficiency class (HDR)
G
DisplayPorts quantity
0
Supported video modes
480p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
Purpose
Universal
Orientation
Horizontal/Vertical
Supported graphics resolutions
3840 x 2160, 4096 x 2160
Multicast support
LED backlighting type
Direct-LED
Computer system
Product design
Digital signage flat panel
RS-232C
Diagonala
65"
Luminozitate
550nit
Functionare
24/7
OS
Android 10
MediaPlayer
Da
Contrast ratio (dynamic)
Composite video in
Apple AirPlay support
Colour saturation
92%
Motion interpolation technology
Motionflow XR 240
Dolby Vision
Operating hours (hours/days)
24/7
Hybrid Log-Gamma (HLG)
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Display depth
71 mm
Depth (with stand)
338 mm
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
85 kWh
Display width
1462 mm
Display height
842 mm
Width (with stand)
1462 mm
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
113 kWh
Display weight
21.2 kg
Height (with stand)
912 mm
Native refresh rate
50 Hz
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Product colour
Black
Touchscreen
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display diagonal
165.1 cm (65)
Package depth
184 mm
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
Audio formats supported
FLAC, LPCM, MP3, WAV, WMA
Image formats supported
JPEG, MJPEG
Package width
1588 mm
Package height
965 mm
Package weight
30 kg
Display diagonal (metric)
165.1 cm
Power consumption (typical)
218 W