SKU: R-PQ850G-FD1B-JGEU-V1
Producator: Deepcool
Credit module tbi bank 3.4.1
96.56 Lei x 4 rate
Descriere
SURSA DEEPCOOL PQ850G 850W 80 PLUS GOLD
SKU: R-PQ850G-FD1B-JGEU-V1 Categorie:
PSU-Power
850 W
20+4 Pin ATX
1
6+2 PCI-E
4
+5Vsb
2.5 A
-12V
0.3 A
Rail +12V
1
Numar de ventilatoare
1 x 120 mm
PFC
Activ
+5V
20 A
+3.3V
20 A
Permite Asamblare
Premium, Gold
Permite Wire Management
Da
4+4 Pin ATX/EPS
2
SATA
9
Putere sursă
850 W
+12V 1
70 A
Tip sursa
ATX 3.1
12V-2x6 PCI-E
Dimensiuni
150 x 86 x 140 mm