SKU: HA-1000BA3-BK
Producator: 1st player
Credit module tbi bank 3.4.1
154.33 Lei x 4 rate
Descriere
Sursa PC 1stPlayer® 1000W, 80 PLUS® Platinum, Full Modular, ATX 3.1, PCIe 5.1, MES ID, NGDP
SKU: HA-1000BA3-BK Categorie:
ATX
Number of fans
1 fan(s)
Purpose
PC
80 PLUS certification
80 PLUS Platinum
Fan diameter
12 cm
Certificare 80 Plus
80 PLUS Platinum
Modular
Yes
Motherboard power connector
20+4 pin ATX
Power supply unit (PSU) form factor
ATX
Bearing technology
FDB
Total power
1000 W
Cable tie(s) included
Yes
ATX version
3.1
PSU-Power
1000 W
PFC
Active
Product colour
Black
Conectivitate
N/A
On/off switch
Warranty-Period
10 year(s)
AC input voltage
100 – 240 V