QLED TV HORIZON 4K-GTV 50HQ8590U/D, 50" QLED, 4K Ultra HD
SKU: 50HQ8590U/D
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
281.66 Lei x 4 rate
Descriere
QLED TV HORIZON 4K-GTV 50HQ8590U/D, 50″ QLED, 4K Ultra HD (2160p), Dolby Vision HDR / HDR10 / HLG, Digital TV-Tuner DVB- S2/T2/C, CME 800Hz, Googlecast + Google Assistant + BT, Contrast 3000:1, 350 cd/m2,1x LAN (RJ45), 1 xCI+, 4x HDMI (v2.0), 2x USB (v2.0), 1x USB (v3.0), 1x AV IN(Mini), 1x AUX, 1x Optic, Dolby Atmos, VESA 200 x 200 mm, M6, Middle Stand, Black
SKU: 50HQ8590U/D Categorie:
Specificații
Tip TV
Smart TV
Culoare TV
Negru
TV-Design
Frameless
Rezoluție TV
4K
TV-Screen-Size
50"-|-127-cm
Diagonala TV
126 – 150 cm
USB TV
3
Ambilight
Nu
VESA TV
Tip display TV
Plat
Tech-3D
No
WiFi
Yes
Segment
Consumer
Tehnologie display TV
QLED
HDR
HDR10
Sistem de operare TV
Google TV
Refresh rate
60Hz