SKU: 50BFL2214/12
Producator: Philips
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
136.99 Lei x 24 rate
Descriere
TV signage Philips 50” B-Line, 4K UHD, Chromecast built-in, Google PlayStore, DVB-C/T/T2 Tuner, HDMI, Scheduler, Auto on/off, Crestr onConnected Certified v2, Neets/Extron compatible, CMND Create &Control
SKU: 50BFL2214/12 Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
Native aspect ratio
16:9
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
Ethernet LAN
Yes
HDMI version
2.0
USB 2.0 ports quantity
1
Number of speakers
2
Display technology
LED
Display brightness
350 cd/m²
RMS rated power
20 W
HDCP
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Power supply type
Internal
Depth (without stand)
78 mm
Screen shape
Flat
HDMI ports quantity
3
Smart TV
Contrast ratio (typical)
5000:1
Panel mounting interface
100 x 200 mm
Internet TV
Common interface Plus (CI+)
Tuner type
Analog & digital
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
65 kWh
Weight (without stand)
11.3 kg
Audio decoders
Dolby Atmos
Audio output channels
2.0 channels
Digital signal format system
DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Operating system installed
Android TV
Operating system version
9 (Pie)
Video apps
YouTube
Music apps
YouTube Music
Video compression formats
MPEG1, MPEG2, MPEG4
Subtitle formats supported
SMI, SRT, TXT
Common interface Plus (CI+) version
1.3.2
Width (without stand)
1112 mm
Height (without stand)
647 mm
Remote control type
22AV9574A/12
Native refresh rate
50 Hz
Diagonala
50"
HD type
4K Ultra HD
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Wi-Fi standards
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Cables included
AC
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Remote control included
Image formats supported
BMP, GIF, JPG, PNG
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Power consumption (typical)
65 W
Power consumption (standby)
0.3 W