SKU: LH55OMNDSGBXEN
Producator: Samsung
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
807.16 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG OM55N HighBrightness, 55″, 3000+1000nit, 24/7, FHD, E-LED, 6ms, contrast static 6000:1, mătuire 0%, Tizen 5.0, MagicINFO S7, CPU A72*4, RAM 2.5GB, stocare 8GB. Polarized Sun Glasses Viewable in any direction, Auto Brightness Control with Ambient Brightness Sensor, temperature sensor, auto source switching & recovery. Conectivitate: WiFi, 2xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, rama 22.8mm even, dimensiuni 726.8x1299x69.5mm, VESA Nu (prinderea e pe laterale), greutate 42kg, consum max 500W. Garantie 3 ani
SKU: LH55OMNDSGBXEN Categorie:
Yes
RGB colour space
NTSC
Colour gamut
72%
Response time
6 ms
Vertical scan range
24 – 75 Hz
Bezel width (bottom)
2.28 cm
Horizontal scan range
15 – 135 kHz
DisplayPorts quantity
0
Display brightness
3000 cd/m²
Orientation
Vertical
Remote (IR) input
1
Computer system
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Diagonala
55"
Luminozitate
3000nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 5
MediaPlayer
Nu
Flash memory
8000 MB
Contrast ratio (typical)
6000:1
Display depth
69.5 mm
Pixel Pitch
0.63 x 0.63 mm
Operating system installed
Tizen 5.0
Placement supported
Indoor/outdoor
Bezel width (side)
2.28 cm
Bezel width (top)
Display width
726.8 mm
Display height
1299 mm
Display weight
42 kg
Package volume
52000 cm³
Built-in processor
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display diagonal
139.7 cm (55)
Certification
Class A 60950-1
AC input voltage
100 – 240 V
Power consumption (typical)
500 W
Package width
940 mm
Package depth
367 mm
Package height
1466 mm